GENCFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GENCFORUM

GENCLİK FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ne yapsam olay oluyor

YazarMesaj
Karakus
Admin
Karakus

Ne yapsam olay oluyor Empty
MesajKonu: Ne yapsam olay oluyor   Ne yapsam olay oluyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 5:44 pm

Arda Turan: Benim yaptıklarımı başka futbolcular da yapıyor ancak benim yaşadıklarım insanların gözüne daha çok batıyor.

ŞÖHRETİN BEDELİ BU
Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Arda, şöhretli bir futbolcu olmanın bir bedeli olduğunu söyledi. Şu anda hayal ettiği bir noktada olduğunu belirten oyuncu, "Ama bazen her şey insanların beklediği gibi olmuyor. Yani sonuçta benim yaptıklarımın çoğunu başka futbolcular da yapıyor. Ama nedense benim yaşadıklarım insanların
gözüne daha çok batıyor" ifadesini kullandı.

VİCDANIM ÇOK RAHAT
Bundan rahatsız olmadığını kaydeden Arda sözlerine şöyle devam etti: "Eleştiriler bizim işimizin bir parçası, ben sahada işimi iyi yaptığım sürece dışarıdaki olaylar hiç umurumda değil. Ben gerçekten kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Benim vicdanım rahat olduktan sonra gerisi problem değil. Kendimi ve ne yaşadığımı bildiğim için bunları gayet normal karşılıyorum."
Ne yapsam olay oluyor B44A6B9309936C4690DD1400x
https://gencforum.1talk.net

Ne yapsam olay oluyor
1 sayfadaki 1 sayfası