GENCFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GENCFORUM

GENCLİK FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yurt Dışı Eğitim grubu

YazarMesaj
Karakus
Admin
Karakus

Yurt Dışı Eğitim grubu Empty
MesajKonu: Yurt Dışı Eğitim grubu   Yurt Dışı Eğitim grubu Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:56 pm

Yurt Dışı Eğitim grubu
Yurt dışında eğitim imkanları, ülkelerin eğitim sistemi hakkında ön bilgiler, okulların sıralamaları, dil okulları, burslar, yapılması gereken resmi işlemler, üniversite seçimi, girilecek sınavlar (TOEFL, GRE, GMAT), mali garanti belgeleri, referans mektupları, başvuru ve yazışmalar, pasaport ve vize işlemleri, au-pair ve daha aklınıza gelebilecek başka konularda bilgileri olanlar (şu anda yurt dışında eğitim görmekte veya eğitim görmüş olanlar) ve bu konularda bilgiye ihtiyacı olanlar için ortak bir platform..
Yurt dışı eğitimi konularında bilenlerin bilmeyenlere yardım etmesi ve danışma-rehberlik hizmeti veren şirketlerin hizmet ve servislerini tanıtmaları için ortak bir platform oluşturulması hedeflen böyle bir email grubunun canlı ve dinamik yapısı statik olan web sitelerine karşın büyük bir avantaj ve kolaylık oluşturuyor.

Gruba üye olmak için yurtdisiegitim-subscribe@egroups.com adresine boş bir mesaj atınız. Daha sonra YahooGroups'tan size gelecek olan "Please confirm your request to subscribe to YurtDisiEgitim group" konulu bir mesaj gelecektir. Bu mesajı aynen geri göndermeniz gerekiyor (yani Reply:yanitla yapip hiç bir şey eklemeden geri gönderiniz). Daha sonra size tekrar Yahoogroupstan "welcome..." mesaji gelecek ve gruba üye olmuş olacaksınız. Grup isimlerinde Türkçe karakterlerin kullanılmadığına grup isminin yurtdışıeğitim OLMADIĞINA lütfen dikkat ediniz.

yurtdisiegitim@egroups.com adresine attığınız her mesaj gruba dağılacak ve diğre mesajlar da size gelecektir. Her hengi bir problem için yurtdisiegitim-owner@egroups.com adresine mesaj atabilirsiniz. İstediğiniz zaman yurtdisiegitim-unsubscribe@egroups.com adresine bir mesaj göndererek ve gruba girdiğiniz aynı prosedürü takip ederek gruptan çıkabilirsiniz.
https://gencforum.1talk.net

Yurt Dışı Eğitim grubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dışı Eğitim - Sık Sorulan Sorular
» Yurtdışında eğitim süresince çalışma imkanları